Скільки буде коштувати “легалізація” нерозмитненого авто

3
5094

Як відомо, новий законопроект передбачає введення плати за користування автомобілем іноземної реєстрації. Його автори вважають, що це дозволить збільшити надходження в бюджет і накопичити додаткові кошти для ремонту і будівництва доріг, пише news.finance.ua.

Насправді ця ідея не нова. Ще в 2016-му році були зареєстровані законопроекти, що передбачають «легалізацію» автомобілів на іноземних номерах шляхом запровадження щорічної фіксованої плати (150-200 євро) за їх експлуатацію в Україні. Всього ж можна нарахувати два десятки законопроектів про амністію і введення плати за їзду на машинах європейської реєстрації.

Що стосується нового проекту закону, який потрапив на розгляд Верховної Ради, він припускає податок за користування нерозмитненим автомобілем (масою до 3,5 тонн і місткістю до 9 осіб), в залежності від терміну експлуатації. Що більше – то дешевше.

Вартість експлуатації автомобілів на європейських номерах без розмитнення:

1 день – 2 євро
7 днів – 7 євро
1 місяць – 34 євро
3 місяці – 96 євро
6 місяців – 180 євро
12 місяців – 342 євро3 КОММЕНТАРИИ

  1. НЕЩАСНИЙ НЕДОЇДАЮЧИ УЩИМЛЯЮЧИ СЕБЕ І СІМ»Ю ПРИДБАВ ПО ЄВРОПЕЙСЬКІМ ОЦІНКАМ РУХЛЯДЬ А ЗАРА ТАК ЗВАНІ НАРОДНІ ЗАС,,,,, ХОЧУТЬ ЩЕ І ДАЛІ ОБДИРАТИ НАРОД ЩОБ САМИМ НІЧОГО НЕ ПЛАТИТИ І ВСЕ КИШЕНІ НАБИВАТИ ОТО ТАКА ПРАВДА НАРОДНА.

  2. А почему в евро???
    В Украине должны платить в нац валюте — в гривне.
    Ребята -депутаты забыли где живут и работают. Хотя нет, в Украину они ток на работу ездят.

  3. якщо зменшити всі ці ставки на 50 % то це ще допустима ціна на оплату за нормальні б/у авто. Але на рахунок чиновників, суддів, правоохоронних огранів , то тут було б доцільно заборонити їм використавувати машини з інозеними номерами в тому числі брати в оренду чи іздити на авто друзів та знайомих , бо невідомо кому належить ця машина по базі (виходить наче якісь ганстери їздять всередині авто), для цих цілей у них є службові авто, які не обкладаються при ввозі акцизами та ін зборами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here