Що Верховна Рада пропонує власникам “євроблях”. На прикладі Volkswagen Polo

2
1915

Верховна Рада вирішила піти на ряд поступок на користь власників так званих “євроблях” – автомобілів, які не мають української реєстрації. Редакція 44.ua ознайомилася з переліком основних факторів і порахувала, скільки коштуватиме автомобіль тієї чи іншої марки з урахуванням двигуна і віку.

Давайте розбиратися з цифрами. Для доступного порівняння з готовими прикладами були обрані закордонні автомобільні салони і стоки – в силу популярності зупинилися на Volkswagen Polo. Почнемо з бензинового двигуна:

Відразу опустимо подальші плани а-ля гібридних двигунів або газової установки. Як приклад редакція 44.ua вибрала Volkswagen Polo, що продається на польському стоці. Машина з’їхала з конвеєра в 2011 році, зараз коштує 7158 доларів.

Якщо все сходиться, сума складе близько 420 євро. Зараз ви думаєте, що можна заощадити і купити автомобільний мотлох. Що ж, дивіться на такий же Volkswagen Polo, тільки трохи постарше.Отже, ось такий же Volkswagen Polo 2008 року випуску. Він коштує 4970 доларів, двигун трошки більше. Вважаємо за тією ж формулою.

Ну як, вийшло заощадити на 700 євро? Формула, звичайно, досить демократична, але не сподобається любителям гоночних машин за ціною відра цвяхів. На рівному місці зайвий вік додав автомобілю майже половину суми розмитнення – якщо хтось не в курсі, це правило дуже важливо при розрахунках.

Ну що ж, тепер переходимо до дизельних автомобілів.

Ще один Volkswagen Polo, на цей раз дизельний. Машина залишила завод в 2012 році, добре збереглася і коштує 14 540 доларів. Не забуваємо: ставка для дизельних машин становить 75 (замість 50 у бензинових), тому вважаємо за оновленою формулою.

Пора поставити себе на місце “найрозумніших” водіїв, які дружно придумують рецепти економії на рівному місці. Для цього ми знайшли руїну на колесах, теж дизельний Volkswagen Polo – але вже 2003 року. Коштує цей музейний експонат всього 1010 доларів, але не варто будувати плани: швидше за все, ремонт цього раритету обійдеться вам набагато дорожче, а сама процедура буде нестерпно частою.

Підрахунки вкрай потішні. Сума розмитнення вийшла на рівні 1575 євро, що дорожче самої машини. Чи варто ввозити в Україну автомобіль, який через пару місяців перестане функціонувати – невідомо, але раніше такі експонати возили з Польщі досить часто.

autotheme

2 КОММЕНТАРИИ

  1. хоч один депутат їздив в цій бляшанці???
    Самі їздять на машинах бізнес і преміум класу з просторними салонами і потужними двигунами, а народ хай в малолітражках маринується. В мене 3-є дітей, чому я маю їздити в Фольці Поло а не в тому ж Фольці ПАСАТ, з двигуном в 2 літри ???? А не там народився.

    Виродки!

  2. Той хто написав цю статтю дуже м’яко кажучи, абсолютно некомпетентна людина! Автомобіль 2003 року може мати технічний стан краще за 2012! Справа тільки в тому як ним користувалися і чи слідкували. А от питання чому там той поло вартує 1000$, при зарплаті в 800-1000$/міс а в нас 4000 при зарплаті 100$/міс залишається загадкою… хоча нє, Порошенко з Аваковим ж треба збирати на нову яхту в Панамі…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here