Розмитнення “євроблях”: водіям зробили важливе повідомлення

3
2570

Нові законопроекти, які стосуються українських автомобілістів, дехто розглядає як організацію вільного автомобільного ринку, інші – як старі обмеження під новою формою. На порядку денному зараз розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, що займає найактивніший сегмент українського авторинку.

На даний момент існує практика імпортувати, купувати та реєструвати старовинні транспортні засоби. Для цього здійснюється видача окремих номерних знаків та свідоцтва про реєстрацію. Однак, українські любителі ретроавтомобілів не можуть вільно завезти авто іноземного виробництва в країну. Причиною цього є його невідповідність вимогам Євро-5.

Існує глобальна проблема доступності транспортних засобів в Україні. Тому введено знижені ставки акцизного збору, на електромобілі взагалі скасували усі податки на імпорт, щорічно зменшується розмір мита на транспортні засоби з ЄС, а на б/у авто з Канади встановлено нульове мито. При цьому з 1 січня 2019 року ПДВ та акцизний збір на електромобілі відновлять у повному розмірі.

Кабінет Міністрів України планує підвищити штрафи за порушення правил дорожнього руху, зокрема, керування транспортним засобом без водійського посвідчення та перевищення безпечної швидкості руху.

Нагадаємо, що народний депутат Олександр Кірш розповів, що вартість розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією номерів складатиме символічний збір до державної скарбниці країни. Додаткові збори братимуть лише з авто, що привезені з Росії.

narodna-pravda.ua3 КОММЕНТАРИИ

  1. Статья не о чем !!!!
    Автору лишь бы что-то написать !
    Я, за растаможку вместе со всеми расходами в плоть до регистрации и украинских номеров, но чтобы это все занимало по времени 20 минут и не превышало 150 евро. Тогда, я бы начал считать , что Украина действительно выходит на УРОВЕНЬ, а пока это недострана с живущими в ней аборигенами, дикими.

  2. Пока порохнюк у власти ни че не будет. ему принадлежит завод богдан , и прочая лабуда и он не пропустит расстаможку за 150 «эуро» в ущерб себе!!! И тем более евро союз диктует правила расстаможки о евро 5!!! евро союзу не выгодно чтоб тащили хлам от них, им выгодно чтоб тащили от них евро5 новое гумно которое расчитано на 5 лет службы или 100 т км. И опять покупай новый! Не будьте наивными.

  3. Уваж автор статьи (сторонник власти), люди приобретают как у вас хват совести выразится, токо потому, что государство не может и НЕ ХОЧЕТ обеспеч их НОРМАЛЬН ЗАРПЛАТАМИ и ПЕНСИЯМИ как в НОРМАЛЬН и РАЗВИТЫХ СТРАНАХ, если бы у людей были ХОРОШИЕ или НОРМАЛЬН (хотя-бы) доходы то все бы ездили на ХОРОШИХ НОВЫХ АВТО..!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here