Реформа автомобільних номерів: яких змін чекати у майбутньому?

2
2899
водители таксисты

Уряд розробив проект постанови для врегулювання ринку таксі в Україні, який передбачає видачу спеціальних номерних знаків тільки для ліцензованих перевізників, пише automotoclub.info.

Українське таксі чекає велика реформа і перш за все вона торкнеться неліцензованих пасажирських перевізників. Сьогодні близько 90% всіх таксомоторів працюють в нашій країні нелегально і навіть робота в Uber не вимагає у водіїв ніяких ліцензій.

Держава вирішила покласти цьому край. У Кабінеті Міністрів України розроблено проект постанови “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” для врегулювання ринку таксі.

Головне нововведення полягає в тому, що всі легкові автомобілі, які займаються внутрішніми пасажирськими перевезеннями, повинні мати спеціальні номерні знаки жовтого кольору. А перереєструвати ТЗ під нові номери можна буде тільки за наявності ліцензії. В результаті, держава отримує досить дієвий контроль над ринком таксі і забезпечує додаткові надходження до бюджету.

Неліцензійного таксиста можна буде побачити за десятки метрів, тому контролюючі органи – в даному випадку Укртрансбезпека – отримає ефективний механізм щодо штрафування перевізників-порушників.

Все це торкнеться і такого популярного в нашій країні сервісу як Uber – влаштуватися на роботу буде складніше.2 КОММЕНТАРИИ

  1. Правительство не хочет создать льготные условия чтобы привлечь инвестиция с всего мира а думает как сразу сегодня набить казну… Нет стратегии развития прозрачной и понятной ВСЕМ, а только бла-бла-бла в коррумпированной среде где слова и дела не совпадают. Думай народ за кого голосуешь иначе так в дерьме совковом и будем сидеть мечтая о европейском стиле жизни….

  2. Якби ж казну, а тож власні кишені. А от думати хочаб на виборах не хочуть((( і це страшно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here