Психіатричні та наркотичні перевірки водіїв: готуємося до змін

0
6

Вже до 2020 року Україна має намір вдвічі знизити смертність на автошляхах шляхом ряду заходів і нововведень, в тому числі, за рахунок введення обов’язкового використання шин, відповідних по сезону.

Такі норми містяться в Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, текст якої Кабінет міністрів схвалив на засіданні в середу, повідомляє AutoMotoClub.info.

Цитата:
«Що саме пропонує «Укравтодор» для зниження небезпеки на автошляхах: Ми пропонує будівництво мінімум 500 кільцеві розв’язки замість сьогоднішня нерегульовані перехрестя, оновлення технічні стандарти для проектування і будівництво дороги, обладнання мінімум 1 тис наземної пішохідні переходи, також це і острівці безпеку, освітлення , якісні дорожні знаки, розмітка », — сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян, презентуючи вказану стратегію.

Він також зазначив, що в рамках роботи Дорожнього фонду, 5% його надходжень будуть направлятися на заходи з безпеки на дорогах.

Цитата:
«Ми очікуємо, що в 2018 році році ми спрямуємо 1,6 млрд грн на безпеку, в 2019 році -. 2,5 млрд, 2020г.- не менше 3,5 млрд грн Ми повинні до 2020 року скоротити на 50% смертність на українських дорогах », — повідомив міністр.

Cтратегія передбачає систематизацію порядків проведення профілактичних наркологічних оглядів, обов’язкових психологічних оглядів водіїв та кандидатів у водії.

Крім цього пропонується підвищення відповідальності за порушення габаритно-вагових норм на дорогах; введення європейської системи допуску до ринку автомобільних перевезень пасажирів і вантажів.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here