Порушникам паркування одягатимуть металеві «черевики» на колеса

0
742

У Дрогобичі поліція буде боротися з водіями-порушниками правил паркування шляхом блокування коліс.

Як повідомили у Дрогобицькій міській раді, органи місцевого самоврядування закупили 16 пристроїв примусового загородження і зупинки автотранспорту для ефективної протидії порушенням правил паркування та притягнення водіїв-порушників до відповідальності.

Обладнання закуплене в рамках виконання програми, прийнятої Дрогобицькою міською радою з метою «належного забезпечення безпеки дорожнього руху, дотримання Правил дорожнього руху та профілактики правопорушень», оскільки є гостра проблема з порушеннями водіями правил паркування транспортних засобів, що в окремих випадках створює значні незручності мешканцям Дрогобича та перешкоджає нормальному функціонуванню міста. Вартість закупленого обладнання становить 13000 грн, які було виділено з місцевого бюджету.

«Блокувальні пристрої встановлюватимуть під колеса автомобілів і в такий спосіб унеможливлюватимуть рух транспортного засобу. Для того щоб зняти пристрій водіям доведеться звернутись до працівників поліції. Після сплати передбаченого законодавством штрафу, пристрій буде знято. Закуплені пристрої можна встановлювати на колеса будь-якого діаметру», – зазначається у повідомленні.

Блокувальні пристрої застосовуватимуть у першу чергу до автомобілів, запаркованих з порушенням вимог ПДР у випадках значного перешкоджання дорожньому руху або створення загрози безпеці руху, а також якщо транспортний засіб поставлено на проїжджій частині у два чи більше рядів, залишено у заборонених місцях зупинки або стоянки, на виділеній смузі руху громадського маршрутного транспорту або на вело доріжці, – інформує міська рада Дрогобича.

4studio.com.uaОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here