Поліція вилучає автономери, які починаються на «77»

5
3544

Інспектори дорожнього руху Балканської і Дашогузької областей Туркменістану почали зупиняти власників автомобілів з номерними знаками, які починаються на “77”. Номери при цьому конфіскують, а водіїв просять з’явитися у відділення поліції для отримання нових.

За попередньою інформацією, заборона на використання таких номерів пов’язана з тим, що тепер вони призначені виключно для родичів президента країни Гурбангули Мялікгулийовича Бердимухамедова. Регіональній поліції дано вказівку до кінця місяця вилучити всі “гарні” номерні знаки.

“Радіо Азатлик” з посиланням на одного з поліцейських також повідомляє, що введенню заборони передував інцидент, коли одним з інспекторів був зупинений хтось із близьких Бердимухамедова. У зв’язку з цим міністру внутрішніх справ Іскендера Мулікову було оголошено сувору догану за “незадовільне виконання посадових повноважень”, а також “послаблення нагляду за підвідомчими органами”.

Взимку з’явилася інформація про те, що в Туркменістані поліція приступила до вилову автомобілів всіх кольорів, крім білого.

mashyna.com.ua5 КОММЕНТАРИИ

  1. Какое отношение Туркменистан имеет к Украине и украинской полиции?
    Что за бред?
    Не позорились бы уже размещая такие фейки

  2. Так пишите в заголовке статьи «полиция Туркменистана»!Знал бы,что это не об Украине-не читал бы вообще.

  3. Свинарчук з Васадзе ..всдёрнутся когда евробляхи начнут менять -бо ихнее ЧУДО АВТОПРОПРОМА —победитель ГРАН ПРИ -ЗАЗ ВИДА нихто брать не будет !
    підтримуйте укрАВТОПРОМ голімий !

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here