Поліція планує відмовитися від Toyota Prius

0
479

Зараз ведуться переговори з Японією, щоб поставки Toyota Prius замінити на більш підходящі для патрулювання автомобілі. Про це розповіла голова поліції Хатія Деканоїдзе в інтерв’ю «Укрінформ».

«Я згодна, що «Тойота Пріус» — не ідеальна машина для патрульної поліції», — зізналися Деканоїдзе. Глава поліції також зазначила, що нові машини будуть закуповуватися тільки за умови «повного фінансування».

toyota-camry-police

Коли і які автомобілі хоче закуповувати керівництво патрульної поліції, Деканоїдзе не уточнила. «Я зараз не буду розкривати всіх таємниць, але, сподіваюся, що незабаром ми оновимо наш автопарк», — зазначила глава Нацполіціі.

Toyota Prius — основний автомобіль патрульної поліції України. У минулому році Японія передала українським копам майже 350 таких машин. Однак менш, ніж за рік, охоронці правопорядку розбили більше 200 «Пріус».

Теоретично «Тойота» може запропонувати Україні інші моделі, більш підходящі для патрулювання. У японській компанії є спеціальна версія Camry. Наприклад, на таких їздить поліція Малайзії.

Toyota Camry для поліції Малайзії — це повнопривідні автомобілі з 2.4-літровим двигуном. Машини обладнані всім необхідним для ефективного патрулювання вулиць. На спецверсії «Камрі» також встановлено спеціальний поліцейський бампер, який захищає авто при зіткненнях.В цілому Toyota Camry дуже схожа на поліцейські Ford, на яких їздить поліція Грузії.

Є у японців і спеціальна версія Toyota Prius (на фото вище). На автосалоні в Токіо в 2012 році компанія представила гібридний Prius Police Car. Правда, будь-яких даних про автомобіль немає. Зокрема, невідомо, чи відрізняється він чимось технічно від стандартного «Пріуса» крім бойового розфарбування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here