Поліція нагадала водіям про обов’язкове зобов’язання

2
1587

З 1 жовтня на заміських дорогах необхідно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар. Ця норма діє з жовтня до травня і покликана зменшити аварійність на дорогах

З 1 жовтня до 1 травня на українських дорогах водії зобов’язані вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар, повідомляє 21 вересня Національна поліція.

Такою є вимога п. 9.8 Правил дорожнього руху. Вона обов’язкова для виконання і покликана підвищити безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги у світлу і темну пору доби. Працюючі габаритні вогні збільшують видимість автомобіля для пішоходів та інших учасників руху.

Порушення цієї норми правил тягне накладення штрафу у розмірі 425 грн.

Раніше повідомлялося, що на початку вересня члени парламентського комітету з питань забезпечення правоохоронної діяльності розглянули і рекомендували ухвалити законодавчі зміни, якими пропонується збільшити штраф для водіїв без ременів безпеки та мотошоломів. Депутати пропонують збільшити штраф з 51 грн до 850 грн і переконані, що значний штраф змусить водіїв дотримуватися ПДР, а це в свою чергу дозволить знизити рівень смертності та травматизму на дорогах.

mmr2 КОММЕНТАРИИ

  1. Як все ж насправді? Минулого року було з 15 жовтня по 15 травня.

  2. Це тільки збільшить корупцію на дорогах !

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here