Патрульна поліція поклала обличчям в асфальт водія-порушника з АТО (Відео)

8
2463

Патрульна поліція Києва показала агресивному молодому чоловіку, як потрібно з повагою ставитися до органів правопорядку. Співробітники поліції поклали хама обличчям в асфальт після того, як він грубо хамив і лаявся.

Інцидент стався біля станції метро «Лук’янівська». Відео опубліковано на сторінці київського блогера Мирослава Олешко в Facebook. Поліцейські зупинили автомобіль, який підозрювався в наїзді на пішохода. Поліцейські культурно попросили водія пред’явити документи, той у відповідь грубіянив.

Коли ж поліцейський попросив молоду людину припинити лаятися, той проігнорував слова правоохоронця. У відповідь поліцейські поклали молодого хама в асфальт, наділи на нього наручники і відвезли в райвідділ поліції.

Перекладено з autocentre.ua8 КОММЕНТАРИИ

  1. Звери нахер с Украины! Пиздуйте в Росию там выёбуйтесь! Заполонили неньку Украину

  2. Напоминает сцену из «Места встречи…», когда Кирпича вязали: «Смотрите, как фронтовику руки крутят».

  3. Мне кажется что полиция все таки права, автомобиль проходит по совершенному преступлению(по ориентировке) и поэтому фигурирует оружие полиции.Все остальное это обычная хулиганка с сопротивлением и оскорблением(со стороны гражданских).

  4. Поліцейські просто молодці, бидло потрібно наказувати. Спілкування з цим мудаком було на вищому рівні, я такого ніколи не чув від колишніх мєнтів. Українська мова звучала дуже круто. Коротше респект!

  5. полицейские и так долго с ними сдерживались.

  6. Цікаво спостерігати. Не фонтан. У цій ситуації не побачив змін між міліцією і поліцією. Дія як у «ментів» за принципом «начальник ти ніхто!». Без представлення, без зачитування прав,.. постійне провокування аби затримати,.. рука на пістолеті без неохідності…, що свідчить про психологічну нестіскість, видно якась упередженість…. Звичайна Розмова емоцій, а не представників влади, права, порядку…Видно хлопчики надивилися кіно про полісменів, але полісменами не стали

  7. Не фонтан. У цій ситуації не побачив змін між міліцією і поліцією. Дія як у «ментів» за принципом «Я -начальник, ти — ніхто!». Старший не представився, без зачитування прав,.. постійне провокування аби затримати,.. рука на пістолеті без неохідності…, що свідчить про психологічну нестіскість, видно якась упередженість, намагання щось показати…. Звичайна Розмова емоцій, швидше хлопчаків у формі, а не представників ВЛАДИ, права, порядку…Видно хлопчики надивилися кіно про полісменів, але полісменами не стали

  8. Абсолютно согласен -фронтовики слишком фальшивые . А граждане обязаны оказывать содействие сотрудникам полиции . Господин Аваков -когда же полиция получит право защищать свою честь и достоинство — ведь есть же пример действия полиции в подобных случаях , такое чувство что полиция опасается применять закон . Полицию должны либо уважать либо бояться — иначе не будет работать закон и право . Уважать будут законопослушные граждане а бояться всякие преступники .

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here