Із 1 січня 2018 року змінено процедуру виїзду автомашин з України до країн-членів ЄС

3
6978
руль

Автомобілі, що виїжджають з України до країн-членів Європейського Союзу, відповідно до положень Женевської угоди 1958 року народження, директив ЄС і норм Угоди про асоціацію Україна-ЄС, з 2018 року зобов’язані мати відповідний талон проходження технічного огляду транспортного засобу, інформує expres.ua.

Ця тема обговорювалася на зустрічі заступника міністра інфраструктури Юрій Лавренюка з повноважним міністром посольства Литви в Україні Гвідасом Керушаускасом, повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України.

Як уточнюється в повідомленні, технічний огляд буде обов’язковим при першій реєстрації і перереєстрації транспортного засобу.

Наразі обов’язковий технічний огляд проходять транспортні засоби, що здійснюють комерційні перевезення.

“Перед нами визначено завдання поетапного введення обов’язкового технічного огляду. Ми вже маємо відповідні нормативно-правові акти, що вступлять в силу в наступному році. Нам потрібно якісно до цього підготуватися. Залучаються кращі світові практики і експерти. Ми хочемо, щоб технічний огляд здійснювали приватні компанії, акредитовані Національним агентством акредитації України, що мають лабораторії, достатню матеріально-технічну базу і відповідають вимогам, встановленим чинним законодавством”, – зазначив Ю.Лавренюк, слова якого наводяться в повідомленні.

У зустрічі також брали участь представники Мінінфраструктури, головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ і держпідприємства “ДержавтотрансНДІпроект”.3 КОММЕНТАРИИ

  1. Суки позорні оп’ять хочуть бабло доїти. Европі нах@й ваш підерастичний (технічний огляд здійснювали приватні компанії,) не потрібен.

  2. когда вы уже прекратите грабить перевозчиков, все вам мало?

  3. Бандит Янукович упразднил это деньговышибательство а его колега по партии регионов — Порошенко вновь ворвращает чтоб тырить деньги вагонами у «пересичных» украинцев. Собак и кошек регистрировать будут а потом им, когда «пересичных» уже не останется, — будут делать также техосмотр. Ведь вскоре также введут налог на воздух. Целью этой воровской власти — обобрать в свою безграничную пользу весь простой «пересичный»народ, а потом когда дадут хорошо по пятам и жирным мордам — удрать в свои заграничные ранчо и виллы. Рассея уже не возьмет!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here