Новий доступний седан від Hyundai

0
173
Accent концепт 2016

Майбутній Hyundai Accent показав своє обличчя

На Пекінському автосалоні фірма Hyundai показала новий концепт Verna — під цим ім’ям у себе на батьківщині продається знайомий нам Accent. Очікується, що серійну версію нового «Акцента» представлять вже в цьому році, а поки ми можемо судити тільки про дизайн. Прототип цікавіше нинішньої моделі за всіма статтями.

Hyundai Accent випускається з 2010 року першого покоління на тлі свіжих корейських новинок виглядає нуднувато. Особливо, якщо порівнювати з Tucson, який змінив покоління в минулому році. Accent отримав таку впізнавану рису, як велику рещітку радіатора з широкою хромованою окантовкою, що примикає безпосередньо до фар.

Accent концепт 2016Незвичайна деталь — великі «стільники» в решітці радіатора. У інших Hyundai такого поки немає, і складно сказати, чи піде такий елемент в серію або залишиться особливістю концепту.

З характеристик машини поки оголошені тільки габарити 4 380 х 1 720 х 1 460 мм. Виходить, що в довжину Accent  додасть всього 5 мм. Втім, колісна база зросте на 3 см. Так що не виключено, що ці сантиметри трохи збільшать простір в салоні.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here