Новий і абсолютно безпечний вид транспорту

0
500

З кожним роком на ринку з’являється все більше тривіллерів. Цей вид транспорту впевнено завойовує ринок, незважаючи на те, що не позбавлений ряду суттєвих недоліків. Деякі з них інженери змогли виправити в новій моделі, пише novate.ru.

Подання про індивідуальний сухопутний транспорт змінюється з кожним роком. В останні три десятки років все більшої популярності на заході почали купувати так звані «тривіллери». Насправді, цей вид транспорту зовсім не є інноваційним, швидше – поверненням до витоків. Одним з таких транспортних засобів став “новоспечений” Supertrike Terracraft.

Найбільші проблеми в конструкції тривіллерів пов’язані з їх стійкістю на дорозі, а також з кутом повороту, який часто є недостатнім для комфортної та навіть безпечної їзди. Ці проблеми інженери змогли вирішити Supertrike Terracraft, забезпечивши своє дітище «гнучкою» підвіскою. Секрет інновації простий – гнучка система нахиляється разом з автомобілем в момент маневру, підвищуючи його поворотні здатності і збільшуючи рівень безпеки. У нинішнього прототипу тривіллера кут повороту становить «скромні» 30 градусів, проте в майбутніх моделях інженери хочуть збільшити цей показник до 45 і більше градусів.

Новий транспортний засіб розрахований на двох чоловік. Його корпус зроблений з високоміцного пластика. Є і невелике багажне відділення. Працює тривіллер на двигуні виробництва Honda. Більшість комплектуючих, використаних при виробництві, випускається цією ж компанією. В даний момент машина проходить завершальні тести. Уже на початку літа творці Supertrike Terracraft готові почати приймати заявки на виробництво.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here