Нові штрафи за ігнорування правил дорожнього руху — від 10 до 40 тисяч грн

7
1829
новая полиция Украины

Кількома сотнями гривень за порушення на автошляхах тепер не відбудешся. Уряд схвалив і презентував зміни до законодавства, якими передбачено радикальне посилення покарання за безвідповідальне керування автомобілем. Суми штрафів вражають!

Для прикладу, за перевищення максимальної дозволеної швидкості руху доведеться викласти 3400 гривень (нині – 510 грн). Якщо водій залишить місце ДТП, то втратить таку ж суму, тобто 3400 гривень, і право керування на термін до шести місяців (наразі штраф за це – 255 грн), передає expres.ua.

За водіння без права керування транспортним засобом із порушника стягнуть 10 200 гривень. У разі вчинення такого проступку повторно протягом року – 40 800 грн. Нині за це передбачено штраф 510 гривень.

Якщо ж за кермо ризикне сісти особа, позбавлена права керування машиною, то змушена буде заплатити 20 400 грн. Якщо ж зробить це ще раз упродовж 12 місяців — 40 800 грн. Нині ж така “витівка” коштує порушникові 510 гривень. Зауважимо, що нові правила контролю дорожнього руху парламент обіцяє ухвалити вже найближчими днями.

“Ми змушені йти на такі кроки, — каже “Експресу” радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. – Тому що в державі створилась катастрофічна ситуація у сфері безпеки дорожнього руху… Так, за дев’ять місяців цього року вже трапилося майже 117 тисяч ДТП, з яких понад 19 тисяч – із постраждалими особами: травмовано понад 25 тисяч осіб, загинуло – 2 317. Тобто в середньому в нас у ДТП щодоби гине 8 осіб, 92 особи зазнають тілесних ушкоджень.

Для порівняння: протягом 2016 року в зоні АТО загинуло 763 військовослужбовці та правоохоронці. Як бачите, на дорогах України торік загинуло більше людей, ніж у зоні АТО, де відбуваються бойові дії зі застосуванням сучасного озброєння!

“Упевнений, високі штрафи змінять ситуацію. Бо таких дрібних стягнень (навіть щодо зарплат), як у нас, немає в жодній європейській країні. У нас розміри штрафів аж ніяк не відповідають тяжкості правопорушень!”, – зазначив Геращенко.7 КОММЕНТАРИИ

  1. Менти вже потирають руки від задоволення і підраховують майбутні «прибутки»

  2. Хочешь избавить ментов от «прибуткiв» не нарушай

  3. мятежники рулят, а насчет не нарушай , всякое бывает. а хрен бывает докажешь , что не виноват ПОЛИЦАИ всегда ПРАВЫ

  4. Как удобно теперь будет конфисковывать под «законным» предлогом авто, дома, деньги. При чем сами принявшие этот «продвинутый европейский» закон, платить не собираются — ни за себя, ни за свое отродье, считающее что при таком фаворе они соблюдать любой закон не обязаны. Это все удел «быдла», о доходах которого эти «слуги народа» пекутся неустанно!

  5. Наверное,Вы не водитель. Если мент захочет снять денег——он снимет. А в суд сейчас («благодаря реформе») обращаться очень дорого. Пока водители не научаться уважать друг друга——ДТП будут.

  6. Якщо є хоча б один водій, який в житті ніколи не порушував правила, в тому числі і серед ментів, нехай першим кине в мене камінь.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here