Не бензин і не газ: у світі стає популярним новий вид палива

0
1714

Півтора року тому було створено “Водневу раду”, а зараз вони оголосили, що кількість компканій, що беруть участь збільшилася в чотири рази і досягла 53 виробників. Нещодавно приєднались до них: Airbus, Air Products, Cummins, EDF, Johnson Matthey, KOGAS, SINOPEC, Thyssenkrupp, AFC Energy, Mitsubishi Heavy Industries, Re-Fire Technology, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, Sumitomo Corporation і Southern California Gas.

Якщо враховувати темпи розвитку водневих паливних елементів, то до 2050 року світовий попит зросте в десять разів. На думку ради, електрохімічні генератори на водні через якийсь час з’являться на транспортних засобах всіх сегментів ринку, включаючи комерційні, а також на літаках і навіть на будівлях, що живляться від джерел енергії.

Свіжим прикладом стала поява тягача Project Portal 2.0 Beta, який був створений концерном Toyota. Він має 670 к.с., два блоку паливних елементів від седана Mirai, буферну батарею на 12 кВт/год і 482 км ходу на одній заправці. Восени фура почне курсувати в порту Лонг-Біч і Лос-Анджелес.

На думку ради, нас чекає масовий випуск паливних елементів, зростання виробництва водню і розширення мереж його доставки. У зв’язку з цим витрати будуть знижуватися, зросте кількість водневих заправок і знизиться вартість автомобілів на альтернативному паливі.

Відзначимо, що зараз до роботи над водневими паливними елементами примкнули Hyundai, Toyota, Audi, BMW, Daimler, General Motors, Great Wall Motor і Honda.

mashyna.com.uaОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here