Найбезпечніше місце в автомобілі для дитини

0
942

Часто виникає питання про те, де знаходиться найбезпечніше місце в автомобілі для дитини, адже саме за дітей ми переживаємо найбільше.

Багато хто з вас чув, що краще і правильніше усаджувати свого малюка на заднє сидіння машини позаду водія. І неважливо, стосується це установки автомобільних крісел або мова йде про дитину, яка може сидіти самостійно.Проте недавні тести і дослідження показали, що всі ми перебували в омані, покладаючись на таку інформацію.

Отже, найбезпечніше місце в машині для дитини — це середнє сидіння в задньому ряду, якщо мова йде про авто з п’ятьма сидіннями, і середнє сидіння у другому ряду, якщо у вас машина з сімома посадочними місцями. Чому саме воно? Всупереч всім судженням про інстинктивну поведінку водія у випадку аварійної ситуації, з’явилася нова, дуже аргументована версія. Перебуваючи на середньому задньому сидінні, пасажир на 25 відсотків більш захищений. Це пояснюється більшим простором, який не залежить від того, якого характеру буде удар: бічний або лобовий.

Природно, не відразу хочеться вірити проведеним дослідженнями. Однак, те, що це дослідження проводилось американськими фахівцями з особливою ретельністю і з урахуванням усіляких аварійних ситуацій, змушує задуматися і віддати перевагу спокою і безпеці, що запропонували фахівці. На жаль, в Україні далеко не кожен володар автомобіля може заявити, що його машина обладнана однаково зручними сидіннями заднього (середнього) ряду, які дозволяють на будь-якому з них встановити автомобільне крісло, люльку або просто дати можливість комфортно влаштуватися будь-якому пасажиру. Але це вже інша історія. Вибираючи безпеку, придбайте той автомобіль, який не перешкоджатиме вашій турботі про близьких.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here