Найбезпечніше місце в автомобілі для дітей

0
97

Куди посадити дитину в машині: експерти дали точну відповідь

Дітей в автомобілі треба перевозити тільки в спеціальних утримуючих пристроях — кріслах і автолюльках
Це знає будь-який досвідчений водій. Але на якому місці розмістити це саме крісло? Виявляється, це — дуже важливе питання, що вимагає уважного ставлення, оскільки розташування дитини в машині безпосередньо впливає на його безпеку.

Як з’ясували експерти американського Центру автомобільної безпеки (CAS), найкраще діти захищені в тому випадку, якщо їх крісло розташоване ззаду, позаду незайнятого сидіння. А в разі, якщо це неможливо, — позаду найлегшої людини. В іншому випадку різко зростає ризик отримання важких або навіть смертельних травм в разі ДТП, особливо при ударі автомобіля ззаду.

Як аргумент для своєї позиції експерти CAS наводять статистику з 1990 по 2014 рік, яка включає близько 900 ДТП. Причому в ній вказуються навіть імена загиблих, моделі машин, рік їх випуску і т.д. І фахівці роблять однозначний висновок — дитині набагато краще сидіти за легшою мамою, ніж за татом, як буває зазвичай.

Представники CAS вже відправили лист до Національної адміністрації з дорожньої безпеки США (NHTSA) з вимогою ввести нові стандарти на сидіння, а також з проханням провести інформаційну кампанію, щоб пояснити батькам, куди краще садити дітей в автомобілі. Також центр пропонує розміщувати на спинках передніх сидінь наклейку з рекомендаціями щодо вибору безпечного місця.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here