На «Єврокарі» презентували третє покоління Skoda Superb

1
951

У Соломонові, на Ужгородщині на заводі «Єврокар» презентували третє покоління Skoda Superb. Участь у презентації взяв і керівник області Геннадій Москаль, присутність котрого можна вважати символічною. Адже за першої каденції теперішнього голови ОДА завод із виробництва автомобілів у Соломонові був побудований.
-Це був перший крупний інвестиційний проект за часів мого керівництва областю, — зазначив Г.Москаль. – Його будівництво почали рівно 14 років тому — в кінці липня 2001 року, а перший автомобіль зійшов із конвеєра в грудні того ж 2001 року. З тих пір Skoda від Єврокару відома всій Україні, як якісний,надійний і економний автомобіль. Тому мені дуже прикро, що за останні 5 років на Закарпатті не було реалізовано жодної серйозної інвестиції. Якщо в регіон не йдуть інвестиції, сюди не хочуть вкладати кошти, то цьому, очевидно, є причина. Але ми переламаємо ситуацію, будемо воювати на два фронти. Перший – це боротьба з контрабандою і клановістю, а другий – підйом економіки й залучення інвестицій.
Керівник області побажав новому «дитяті» «Єврокару» вдячних клієнтів і хороших закарпатських доріг.
Прес-служба Закарпатської ОДА

По матеріалах autotheme1 КОММЕНТАРИЙ

  1. 1. Приветствую новую Super b!!! 9 лет назад (2006) приобрел первую модель. СТО по паспорту, заменил аккумулятор, задние тормозные колодки и все!!! Мотор ни разу не мылся и чист. Заводится, как говорят, с пол-оборота и зимой и летом. Герметизация мотора, салона отличная. В общем — авто для наших дорог… Пытались украсть…. поменять на новую Октавию… Проверена устойчивость на 180 км/ч. Класс 1-й. Однако о новой желательно больше информации. Спасибо!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here