На дні Бaйкaлy знайшли сотню автомобілів

0
2696

З дна Байкалу рятувальники підняли майже сотню автомобілів, трактор і літак.

В ході операції «Кришталева глибина», в рамках якої в озері шукають і піднімають затонулі потенційно небезпечні великогабаритні об’єкти, рятувальники МНС витягли на берег 92 автомобілі, 18 човнів і катерів, шість снігоходів, два мотоцикли, трактор, вертоліт і літак, йдеться на сайті відомства.

У більшості випадків виною утоплення стали самі водії, які необачно виїхали на тонкий лід. Як правило, це любителі зимової риболовлі і квапливі місцеві жителі.

Рятувальники виставляють попереджувальні знаки, проте більшість водіїв ігнорують їх. Як зазначається, лід на озері не скрізь і не завжди міцний.

Так, в «виловленої» машини виявили відеореєстратор. На ньому знято момент відходу під лід автомобіля з усіма членами сім’ї: «Значить вправо, вліво … стоп», – чути на записі реєстратора, потім автомобіль йде під воду, запис обривається. Тоді пасажири вижили всі, крім водія. Він не зміг вибратися з крижаних вод озера.

Всього ж в водах Байкалу за останні 15 років затонуло як мінімум 163 автомобіля, не кажучи вже про інших ТЗ, як снігоходи, мотоцикли та ін.mmr

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here