Лише один шанс! Єдиний спосіб капітально полагодити дороги в Україні

2
880
ямы на дорогах

В Україні є можливість будувати дороги – можна отримати і фінансування, і технології, і бажаючих їх будувати. Однак ефект неможливий без контролю.

Про це розповіла директор ДП “Укрдорінвест” Олена Криворучко.

“Роботи в Україні в дорожній галузі – на роки. Я відповідаю за дороги державного значення, ремонт яких проходить за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій. І я із задоволенням завжди ділюся досвідом. Чому якість сильно відрізняється? Відповідь досить проста – контроль якості робіт, контроль за цією технологією і сумою”, – зазначила вона.

За її словами, повну відповідальність за стан доріг в комунальній власності несе місцева влада. Тобто за ями в столиці відповідає КМДА і “Київатодор”. А ось за траси (це близько 50 000 км) відповідає “Укравтодор”.

“Я сама з Одеської області, і про дороги з ямами знаю не з чуток, особливо про трасу Одеса – Рені. Саме та увага, яку було привернуто до цієї траси протягом 2014-2015 років, дозволила забезпечити фінансування капітального ремонту деяких ділянок дороги. Зараз вона досить показова. Тож активність українців і контроль дуже допомагають у таких справах”, – підкреслила директор ДП “Укрдорінвест”.

news.finance.ua



2 КОММЕНТАРИИ

  1. Скільки буде контролюючих органів, стільки й буде договорняків!
    Лише тюремний срок з конфіскацією майна, зможе виправити нашого кугута,,,

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here