Лідер серед комерційних автомобілів в Європі

0
93

Нова і розширена комерційна гамма Ford Transit здобула чергове знакове для себе досягнення, Ford став комерційним автомобільним брендом №1 в Європі, причому вперше за 18 років.

Європейські клієнти замовили в минулому році більше 280 000 комерційних автомобілів Ford, що відповідає зростанню на 23%, в порівнянні з 2014 роком, коли, нагадаємо, популярна модель Transit відзначила 50 років своєї вірної служби.

Збільшення продажів в Європі і «стрибок» з сьомого місця відразу на перше, а також звання найпопулярнішого бренду комерційних автомобілів, обумовлено появою нового сімейства з чотирьох моделей — Transit, Transit Custom, Transit Connect і Transit Courier. Їх сукупні продажі склали в 2015 році 233 000 автомобілів, що відповідає зростанню на 46 000 одиниць, в порівнянні з попереднім роком.

У той же час Ford Ranger обігнав своїх конкурентів і став найбільш продаваним пікапом із загальним обсягом продажів в кількості 27 300 одиниць — в даному випадку збільшення склало на 27%, в порівнянні з 2014 роком.

«Ford старанно інвестує в розвиток своїх нових комерційних автомобілів, які є надійними, економічними і пропонують такі найсучасніші технології допомоги водієві, як, наприклад, адаптивний круїз-контроль і система попередження про вихід зі своєї смуги руху», — зазначив Ролант де Ваард, віце-президент з маркетингу, продажів і послуг Форд-Європа. — «В даний час Ford пропонує саму новітню комерційну гаму в Європі, а в цьому році також представить і абсолютно нові двигуни для Transit і Transit Custom, а також новий сміливий Ranger».

Комерційні автомобілі Ford зайняли в 2015 році 12,6%-у частку ринку — таким чином, зростання склало цілих 1,2% на щорічній основі. Це дозволило американської компанії змістити Volkswagen з п’єдесталу найбільш продаваною марки в сегменті. Крім того, в минулому році виповнилося вже 50 років поспіль лідерства легких комерційних автомобілів Ford на ринку Великобританії. Крім того, бренд займає лідируючі позиції в Данії, Угорщині, Ірландії та Туреччини.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here