Кроссовер SEAT — перші фото

0
84
Seat ateca

Нова модель іспанської компанії отримала назву Ateca

Публічний дебют новинки відбудеться в березні цього року на Міжнародній виставці в Женеві.

Зовнішність SEAT Ateca була розкрита за кілька днів до публікації офіційних знімків. Автомобіль не сильно змінився в порівнянні з концептом 20V20, показаним рік тому. Раніше журналісти припускали, що серійний кросовер може отримати назву Aran. Замість цього було вибрано інше ім’я, що збігається з назвою населеного пункту, розташованого в іспанській провінції Сарагоса.

Seat atecaSEAT Ateca побудований на платформі MQB, спільної з Volkswagen Tiguan і SEAT Leon. З останньою моделлю новий кросовер також ділить лінійку двигунів. Базовим став 1,0-літровий 110-сильний бензиновий трициліндровий турбодвигун, за ним слідує 1,4-літровий 150-сильний турбоагрегат з функцією деактивації циліндрів, а дизелі представлені двигунами TDI об’ємом 1,6 (110 к.с.) і 2, 0 (150 і 184 к.с.) літра.

Всі двигуни поєднуються з 6-ступінчастою механічною трансмісією. В якості альтернативи на кроссовері з більш сильними агрегатами пропонується 7-ступінчаста трансмісія DSG з двома зчепленнями. В стандартній комплектації присутній привід передній, проте за доплату покупцям буде доступна і система повного приводу 4Drive.

Seat atecaОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here