КрАЗ тестує свої новації

0
767

Український виробник вантажівок, компанія КрАЗ продовжує впроваджувати на своїх автомобілях нові вузли і деталі українських виробників. Зокрема, у випробувальному центрі ПАТ «АвтоКрАЗ» стартували випробування пневмогідропідсилювачі з фланцевим кріпленням українського виробництва. Цей гідравлічний автокомпонет за технічним завданням Кременчуцького автозаводу був розроблений і освоєний у виробництві в кінця 2015 року одним із заводів підприємств групи, давнім стратегічним партнером – Полтавський автоагрегатний завод, пише enkibiz.com.

В даний час на автомобілі КрАЗ встановлюється аналогічна, але дорожча деталь виробництва компанії з центральної Європи. Після циклу випробувань, які будуть проводиться на автомобілях нового перспективного покоління з різними компонувальними рішеннями, автозавод планує повністю перейти на український продукт.

Слід зазначити, що роком раніше підприємство вже зробило аналогічну заміну, повністю перейшовши на установку полтавських пневмогідропідсилювача на автомобілі КрАЗ взамін дорогих західних аналогів. Економія КрАЗу за 2015 тільки на різниці в ціні імпортного та українського автокомпонета склала 1500000 грн, враховуючи що полтавський автокомпонентів в 2,5 рази дешевше іноземного. І це без урахування тривалої і дорогої логістики. До того ж значно скоротилися: терміни виготовлення – з шести тижнів в європейській країні до двох – на «ПААЗ», терміни доставки – з Полтави доставка здійснюється протягом трьох годин, тоді як з Європи вона становить від 7 днів і більше. Практика експлуатації показала, що полтавський аналог не поступається за якістю свого імпортному побратима, навпаки він конструктивно більш досконалий, а гарантійний супровід більш доступний.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here