КрАЗ Modular – новий проект українського модульного позашляховика

1
3076

Сьогодні ПАТ «АвтоКрАЗ» активно працює над вантажівками середнього і малого тоннажу. А як щодо компактних багатофункціональних транспортних засобів, які можна було використовувати як позашляховики для активного відпочинку, автомобілі-евакуатори і навіть як броньовані розвідувальні машини.

Виявляється, такий проект є, і називається він «Позашляховик KrAZ Modular з модульною системою кузовів».

Основна ідея нового проекту – максимально здешевити виробництво і максимально розширити асортимент модифікацій. Позашляховик із нестандартно великими колесами, в якому передня частина (моторний відсік, лобове скло з передніми стійками і підвіскою коліс), рама і задня підвіска представляє одне ціле. Покупцеві надається можливість змінювати кузови-модулі на свій розсуд, купуючи їх у міру потреби.

А тепер найцікавіше. «Позашляховик KrAZ Modular з модульною системою кузовів» це дипломний проект студента Запорізького Національного Технічного Університету – Володимира Коваля, інформує співтовариство «Українські автомобілі» на своїй сторінці в Фейсбук. Виявляється, його батько працював свого часу на НТЦ «ЗАЗавтотехніка» і Володимир вирішив піти за його стопами. Хочеться вірити, що проект KrAZ Modular отримає продовження.

autotheme1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Тобто по факту, це не проект КРАЗ, а особистий проект студента.

    Класний проект студента, який ймовірно ніколи не піде в виробнитцво. Ймовірно навіть КРАЗовці не знають про цей проект

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here