Краща автомобільна реклама 2016 року

0
929

І в цей раз ми публікуємо кілька, на наш погляд найцікавіших рекламних роликів, показаних під час трансляції одного з найбільш очікуваних для уболівальників подій в американському спорті. Варто відзначити, що розмістити свою рекламу під час цього матчу, який в цьому році відбувся 7 лютого вважають справою честі багато виробників автомобілів. Їх не зупиняє навіть висока вартість рекламного часу: всього за хвилину ефіру в цьому році рекламодавцям довелося викласти 10 мільйонів доларів. Втім, «гра варта свічок», адже глядацька аудиторія цього матчу теж вражає: так у 2015 році фінальну гру подивилися майже 115 мільйонів чоловік.

Toyota

Героями ролика від американського представництва японської компанії став новий Prius і грабіжники, які занурившись разом з награбованим в найбільш продаваний у світі «гібрид» успішно йдуть від погоні. Загалом, класика жанру…

Audi

Космічна тема була обіграна в рекламному ролику Audi R8: в цьому випадку американський астрронавт, керуючи цим гарячим авто згадує про свій політ на космічному кораблі.

Kia

Цей ролик можна назвати переможцем в номінації самої дивної реклами: нову Optima порівнює зі шкарпетками сам Крістофер Уокен.

Buick

Мабуть, найцікавішим моментом в рекламному ролику Buick Cascada, став ефектний стрибок за букетом, кинутим нареченою. Сам же автомобіль знявся тут в епізодах…

Honda

Те, що Honda вибрала для реклами на наймасштабнішому спортивній події США пікап Ridgeline в цілому не здивувало, але склалося враження, що говоряща собака і співаючі вівці в кузові рекламують не саме авто, а його нову аудіосистему.

Mini

Простенько, але ефектно і зі смаком… Рівно за 30 секунд і 5 мільйонів доларів стали відомі багато гідності всього модельного ряду Mini.

Hyundai

Судячи з тривалості реклами в Hyundai вирішили витратити на показ під час матчу 12 500 000 доларів, показавши відразу два ролика. У першому нова Elantra рятує мандрівників від ведмедів, а в другому той же автомобіль, на якому катаються красиві дівчата, стає предметом «стоппора» і заздрості майже у всіх, хто побачив його на дорозі. На наш погляд, саме ці ролики стали кращими рекламами автомобілів в 2016-ому році.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here