Коли вийде «бюджетна» версія Tesla

0
693
model 3

Дизайнери Tesla Motors завершили свою роботу над новим бюджетним електрокаром компанії, який отримає назву Model 3 і, як стало відомо, буде офіційно представлений вже 31 березня. Ця новина була оголошена на загальних зборах акціонерів, на якому були оголошені і фінансові результати компанії за четвертий квартал минулого року.

Елон Маск не розкрив жодних інших подробиць про новий автомобіль, але деякі з його особливостей, вже відомі. Model 3 буде побудована на абсолютно новій платформі, яка ляже в основу майбутнього компактного кросовера під назвою Model Y, універсалу і родстера. Зазначемо, що останній буде спадкоємцем однойменного першого електрокара Tesla, випуск якого був завершений в 2012 році.

Загальною ж у всіх нових моделей буде ціна. Нагадаю, що оригінальний Tesla Roadster коштував $ 110 000, тоді як його наступник буде майже в два рази дешевше. Орієнтовна вартість Model 3 складе ще менше — а саме $ 40 000.

За словами Маска, головним конкурентом нового електрокара компанії стане ні хто інший, як BMW M3. Як очікується, Model 3 буде розганятися з місця до 100 км/год до менш, ніж за 4 секунди. Його батареї ємністю 70 кВт будуть випускатися підприємством Tesla Gigafactory і дозволять моделі долати на одній зарядці близько 480 кілометрів.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here