Коли в Україні порушення водіїв фіксуватимуть камери?

0
10

Україна – єдина країна у Європі, в якій відсутня система фото та відео фіксації порушень правил дорожнього руху.

Порушення фіксували інспектори ДАІ. Проте після реформи поліції ДАІ вже не існує, а електроніка їх так і не замінила. Ще минулого року міністр МВС Арсен Аваков обіцяв, що система автофіксації порушень запрацює до кінця 2017 року. Тестування нової системи пройшли успішно, але камери досі не закуплені.

Експерти відзначають, що ця проблема має законодавчу, технічну та юридичну складові. Справа в тому, що в Україні немає центру з вирішення питань впровадження автофіксації правопорушень ПДР.

У Нацполіії не виключають, що система запрацює до кінця року. Кожному водію буде зроблений особистий кабінет на сайті Нацполіції, де буде вказана адреса отримання актів про порушення правил дорожнього руху. Якщо інформації не буде, штрафи будуть надходити за місцем реєстрації авто.

Вже три роки на дорогах відбувається суцільний хаос. В результаті чого кількість ДТП катастрофічно зростає. Чи запрацює система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху? Це питання залежить від того, чи врегулюють його на законодавчому рівні, та – коли владнають питання з фінансуванням впровадження системи автофіксації.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here