Коли необхідно заряджати акумулятор

0
1719
Ремонт автомобиля

Всім відомий принцип зарядки автомобільного акумулятора, проте, навіть ця, здавалося б, проста процедура, має свої нюанси, які ми зараз і розберемо, пише from-ua.com.

Найкраще заряджати акумулятор в гаражі, або будь-якому іншому критому приміщенні. На крайній випадок, можна зарядити акумулятор на вулиці, за умови, що погода тепла і немає опадів.

Так коли ж необхідно заряджати акумулятор?

Акумулятор потрібно заряджати при окремих умовах і ситуаціях, просто так в цій процедурі не буде сенсу. Автомобіль має генератор, який при роботі двигуна перетворює механічну енергію в електричну. Якраз завдяки цій енергії і відбувається живлення всіх електронних приладів в автомобілі, в тому числі і підзарядка самого акумулятора. Якщо ви їздите часто на автомобілі і ваші поїздки досить тривалі, то акумулятор повинен підзарядитися сам.

Необхідність зарядити акумулятор відбувається в наступних випадках:

Індикатор на панелі приладів говорить про те, що акумулятор розряджений;
Не заводиться машина, і немає звуку роботи стартера;
Машиною довгий час не користувалися, і вона перебувала в бездіяльності;
При частих невдалих спробах запустити автомобіль.

Якщо, як і в першому випадку, індикатор інформує вас про те, що акумулятор розряджений, то можна його і не заряджати, тому що якщо машина заведеться, то акумулятор зарядиться сам. Якщо часто доводиться глушити двигун, або ви відправляєтеся в довгу поїздку, то було б не погано зарядити акумулятор.Якщо машина не заводиться і при цьому не чути роботи стартера, то це означає, що стартеру не вистачає потужності акумулятора. У цій ситуації варто його зарядити або, якщо у вас є пуско-зарядний пристрій, то з його допомогою можна запустити автомобіль для того, щоб акумулятор заряджався. При довгому простої, особливо в зимову пору року, акумуляторну батарею потрібно заряджати як мінімум раз на місяць. Якщо АКБ вже застаріла, машина знаходиться в холодному гаражі, або взагалі на крижаній вулиці, то перевіряти стан заряду і заряджати батарею потрібно кілька разів на місяць. Хоча в цьому випадку, розумніше буде купити акумулятор для авто новий.

Наостанок порада: якщо ви довго намагалися завести машину, але вона не заводилася, і причиною цього є не акумулятор, то його все одно слід зарядити тому, що для запуску автомобіля потрібна велика кількість енергії, і якщо у вас це не виходить, то справа, швидше за все, в заряді цього самого акумулятора.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here