Коли бензин дорогий: водій заправляє свій мотоцикл звичайною водою

0
353

Бразилець Рікарду Асеведо зробив зі старої «хонди» гідромотоцикл. Працював вiн в своєму гаражі, в передмісті Сан-Паулу.

Рікарду змінив тип двигуна – зараз його гідромотоцикл оснащений мотором, який в ролі палива використовує зокрема і звичайну воду.

«Пристрій, який я запропонував, розщеплює молекули води на кисень і водень. Молекул водню у формулі води Н2О – більше, тому на виході я отримую насичений водень, який і стає пальним для двигуна» .

З моменту закінчення робіт пройшло півроку. За цей час винахідник провів серію випробувань, багато виправив, сьогодні він упевнений в тому, що у його розробки є багатообіцяюче майбутнє.

Розробка Рікарду навряд чи стане єдиним можливим варіантом відповіді на виклики часу і екології, що вимагають зниження споживання палива на вуглеводневій основі, але може розглядатися як один з варіантів вирішення проблеми.

Ось що думає Марселу Алвеш, професор з університету Сан-Паулу: «Мені здається ця ідея цікавою і такою, що заслуговує уваги. Це дає можливість подивитися на звичні нам транспортні засоби з нової точки зору. І ще мені імпонує підхід, коли звичайна людина береться вирішувати досить складну інженерну задачу».

Рікарду використовував для свого гідромотоцикла різні типи води – звичайну питну, неочищену і навіть дистильовану. І всякий раз отримував вражаючий результат: «Проста річкова вода, неочищена, що не призначена для побутових потреб, прекрасно підходить для мого гідромотоцикла. Так що і ця проблема тепер для мене вважається вирішеною».Водень – один з найпоширеніших хімічних елементів на Землі, так що, судячи з усього, у розробки Рікарду є всі шанси бути впровадженою в промислове виробництво. Інша справа, що водень вибухонебезпечний, і буде потрібно час, щоб забезпечити безпеку тих, хто в майбутньому захоче придбати такий гідромотоцикл.

Джерело mmr

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here