Камери будуть штрафувати власників несправних машин

0
575
камеры ГИБДД

Хвилювання правоохоронців цілком виправдані: мало того, що страховики випускають на дороги потенційно небезпечні засоби пересування, підвищуючи аварійність і додаючи роботи поліцейським, так ще відбирають у поліцейських хліб. Раніше всі лаври діставалися людям в погонах, а тепер що? Скажемо більше: страховики в добавок до всього хочуть отримати контроль над базою даних МВС, мотивуючи це необхідністю здійснювати більш ефективний контроль, зокрема, і за ціноутворенням, пише autoprivat.com.ua.

Правда, уряду для цього доведеться внести поправки в закон про техогляд і прийняти відповідну постанову. Навряд чи щось подібне станеться, оскільки стежити за організаціями, що займаються ТО, з наступного року, найімовірніше, буде Федеральна служба з акредитації. Іншими словами, вершки не дістануть ні поліцейським, ні страховикам. Автомобілістам же без різниці, кому віддавати гроші, аби можна було їздити.

Тому страшилка потрапляння на штраф за непройденний ТО мало кого турбує. Інша справа – виявитися покараним камерою автоматичної фіксації за відсутність поліса ОСАЦВ! Подібну практику ось-ось введуть, і 4 500 000 халявщиків, розкочують по дорогах країни з лівими полісами, варто вже починати боятися.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here