Кабмін погодив нові суми штрафів для водіїв

3
1628
руль
Зокрема тепер передбачають, що перевищивши максимально дозволену швидкість 50 км/год доведеться викласти 3400 грн, тоді як досі цей штраф становить лише 510 грн., — пише Львівська газета.

Таку ж суму може заплатити водій-порушник, якщо самовільно покине місце ДТП (зараз стягують тільки 255 грн). Крім цього, його можуть позбавити права кермувати машиною аж на 6 місяців.

Дорого буде керувати авто без прав – аж 10 200 грн. Якщо ж таке порушення вчинити повторно, то доведеться заплатити  40 800 грн ( зараз також 510 грн)

Водії, які позбавлені права на водіння, за порушення заборони можуть викласти аж 20 400 грн.3 КОММЕНТАРИИ

  1. превратили страну в клоаку, воруют даже рюкзаками

  2. може краще ввести покарання за прогули в раді та фальсифікацію законів через голосування чужими картками. а то збільшення штрафів це прибуток в кишені поліції та суддів, а вони ніби не бідують.

  3. Дивна реакція уряду на штрафи і їх пропозиції. Хіба штрафами можно ліквідувати порушення ?
    У Канаді штраф за порушення швидкості складає приблизно 10% від мінімальної зарплати (у залежності від розміру порушення швидкості), а у нас подумали штрафувати на 110%. Зрозуміло, що ткким срособом не зменшити порушення.ПДР Наступним кроком — приймуть за порушення ПДР = смертну кару.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here