Jaguar Land Rover представив інноваційну систему безпеки

0
83
Jaguar Land Rover

Jaguar Land RoverФахівці Jaguar Land Rover розробили кілька нових систем безпечного водіння, покликаних знизити кількість ДТП, пов’язаних з недостатньою концентрації водія на дорозі. В рамках проекту Sixth Sense реалізована система Mind Sense, яка здатна аналізувати мозкову активність водія, щоб визначити рівень стресу і втоми.

Якщо водій недостатньо сконцентрований система активує вібрацію керма і педалей для попередження. Якщо це не спрацює, то передбачено ряд інших заходів. Всі необхідні сенсори встановлені в кермі. Сигнали мозку, що проходять через все тіло, потрапляють на датчики, посилюються і аналізуються.

У перспективі — використання медичних сенсорів, система безопасного вождения Jaguar вбудованих в сидінні. Вони будуть моніторити характеристики дихання і серцевого ритму і надавати системі більш докладний звіт про стан водія. Вони навіть зможуть передбачити раптові погіршення здоров’я, наприклад серцевий напад, і завчасно зупинити автомобіль і викликати відповідні служби.

Ще однією розробкою в рамках Sixth Sense є система передбачення рухів водія. Вона зможе «вгадати» яку кнопку хоче натиснути водій, варто йому лише почати рух рукою. Таким чином скоротитися час, коли водій не дивиться на дорогу.

Jaguar Land RoverОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here