Езда без правил: чьи кортежи любят погонять по «встречке» (Видео)

1
349

Двойственность украинских законов как нельзя ярко проявляется на дорогах. Одним нарушать можно, остальным — нет. В частности, речь идет и о кортежах чиновников разного ранга.

Так журналисты программы «Схемы» неоднократно фиксировали нарушении ПДД со стороны кортежа генерального прокурора Юрия Луценко.

Например, нарушение было зафиксировано 11 июля, когда автомобили «Тойота Кэмри», которыми пользуется Луценко, направлялись в Верховную Раду на рассмотрение вопроса о снятии депутатской неприкосновенности.

Редакция программы отправила запрос в ГПУ с просьбой прокомментировать нарушения, но ответа не получили.

socportal1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Така практика людини, що має стояти на сторожі ЗАКОНУ в Україні , говорить про одне , — в країні керує БАНДА , що Майдан привів до влади МЕРЗОТНИКІВ , що загибель Небесної сотні була МАРНОЮ ! Народу, який привів до влади нинішню мерзоту , ця мерзота мстить, — мстить тарифами, мстить цінами, мстить розв’язаною разом із Путіним війною в Донбасі, мстить тим, що матіоси та кулики «пошили білими нитками справи » проти майже двох тисяч солдат і офіцерів -захисників України, в той час коли Кернеса , що ОСОБИСТО катував євромайданівців Харкова , будуть «судити» за це ще років десять, коли Нелю Штепу , що ПУБЛІЧНО запрошувала фашиські війська Путіна у Слов’янськ , «виводять» з під покарання , ждуть амністії , яку ЗРАДНИК УКРАЇНИ, ЩО ФІНАНСУЄ ВІЙНУ ПУТІНА ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ — ПОРОШЕНКО , оголосить на виконання Мінського договорняку української ЗРАДНИЦЬКОЇ БАНДИ З ФАШИСТОМ ПУТІНИМ !!! Ці всі парубії-порошенки-луценки-гройсмани-яценюки-бурбаки-пашинські-чорноволи-сюмари-кононенки-грановські-бойко -льовочкини -ляшки-мосійчуки-геращенки разом з Путіним є ворогами України ! Банду геть !

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here