Електромобілі в Україні стали вигіднішими від «бензинових»

2
2682
электромобили в Украине

При інтенсивному використанні покупка електромобіля в Україні вигідніша, ніж порівнянної моделі «звичайного» автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ).

За 5 років експлуатації економія може досягати 600 тис. грн. Про це в ході EV Forum, заявив керівник проектного офісу з розвитку інфраструктури ДТЕК Ігор Ковальов.

Цитата: 
«Стартова ціна електромобіля вища. Однак якщо він використовується інтенсивно, наприклад, в автопарку великої компанії, то нижчі експлуатаційні витрати з лишком перекривають цю різницю. При пробігу 200 тис. км, який в корпоративних автопарках досягається всього за 5 років, витрати на зарядку електромобіля будуть в 10 разів менші, ніж на покупку бензину в разі машини з ДВЗ. Технічне обслуговування електромобіля також дешевше. в цілому, за нашими розрахунками, економія при експлуатації електромобіля за 5 років може становити 600 тис. грн «, — повідом п. Ковальов.

У той же час експерт зазначив, що поки що обмежений запас ходу електромобілів і слабкий розвиток зарядної інфраструктури стримує можливість масового переходу на електротранспорт.

«В Україні поки що мало швидкісних зарядних станцій потужністю в 50 кВт, які б дозволяли заряджати електрокари без особливих проблем. Їх розвиток дозволить різко збільшить привабливість електротранспорту, посприяє появі нових моделей електромобілів в Україні та знизить на них ціни», — резюмував Ігор Ковальов.

Джерело2 КОММЕНТАРИИ

  1. а эксперт не сказал что до 200 т.км батарея недоживёт…

  2. Не думал что и в Щтатах у руля такие же Ишаки как в Украине,решили отменить пощлины на электроавтомобили.А тут еще Ишачки Кабмина еще только вагаются,воистину Миром правит Дьявол.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here