Bentley готує конкурента Tesla Model S

0
130

Tesla настільки підірвала ринок розкішних седанів, що Bentley, вирішила скласти їй конкуренцію, почавши роботу над своїм варіантом електромобіля класу преміум.

При цьому, якщо середня ціна моделі Model S становить $ 100 000, вартість електромобіля Bentley буде починатися з позначки $ 200 000.

Згідно з даними ресурсу Drive.com.au, Bentley планує наслідувати приклад іншої частини групи Volkswagen Group, включаючи Audi і Porsche, і почати збирати на замовлення британський електричний автомобіль.

«Ми в даний час знаходимося в стадії, коли оцінюються всі можливості, але є дуже багато питань з цього приводу», — повідомив головний інженер Bentley Рольф Фреч (Rolf Frech). За його словами, компанії буде потрібно від півроку до року, щоб вибрати напрямок подальшого руху. Але вже зараз ясно, що створення електромобілів стане майбутнім стратегічним напрямом Bentley.

Хоча основою для нового автомобіля стане та ж електрична платформа, як у багатообіцяючого Porsche Mission E, новинка буде мати власний зовнішній вигляд Bentley, інтер’єр і джентльменську поставу. Фреч натякнув, що в основу нового електромобіля ляже концепт спортивного купе EXP 10 Speed ​​6. Разом з тим, мініатюрні розміри EXP 10 Speed ​​6 можуть призвести до обмеження в дальності пересування без підзарядки. З урахуванням схильності Bentley до великих габаритах, компанія може піти більш традиційним шляхом, обравши за основу щось на кшталт масивного Mulsanne Speed, але з харчуванням від акумулятора.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here