Автомобілісти стрімко скуповують автомобілі з пробігом із США

0
784

ЄС ввела відповідні мита на тарифи Дональда Трампа, через що митні ставки на деякі товари з США різко зросли.

Як зазначає Delfi, мотоцикли з США, які зараз ввозяться на територію Литви, обкладаються 6-відсотковим митом. Однак, якщо американський мотоцикл відправили пізніше 22 червня, то він буде обкладатися 25-відсотковим ввізним митом. Існує побоювання, що той же сценарій може повторитися і з автомобілями.

«Звичайно, є тривога, тому тепер ми і купуємо на повній швидкості. Важко сказати, як це буде насправді, і ми на це не вплинемо. Перш за все, Дональд Трамп повинен збільшити імпортні податки на транспортні засоби з Європи, – він говорив про це не один раз. Як тільки це буде зроблено, цілком ймовірно, що ЄС автоматично зробить те ж саме. Тоді виникне проблема», — заявив Аурімас Юрчюс, керівник литовської Асоціації імпортерів і продавців моторних транспортних засобів з США.

Крім того, ажіотажного попиту з боку литовських покупців машин з Америки посприяла обіцяна податкова реформа. Цілком можливо, що потужні «беушки» будуть обкладатися підвищеною ставкою ПДВ (податку на додану вартість), тому багато хто прагне придбати такий автомобіль саме зараз.

mmr.net.uaОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here