Allwyn пропонує Джастіну Кінгу очолити лотерейні операції

0
197

Компанія Allwyn запропонувала колишньому босу Sainsbury’s Джастіну Кінгу очолити її лотерейні операції у Великій Британії, якщо вона буде обрана як наступний оператор Національної лотереї. Британський підрозділ європейського лотерейного гіганта оголосив про намір призначити Кінга головою за умови сприятливого результату четвертого конкурсу на отримання ліцензії на проведення Національної лотереї.

Коротше кажучи, призначення Кінга відбудеться лише в тому випадку, якщо Комісія з азартних ігор та ігрових автоматів назве Allwyn кращим оператором. Якщо це станеться, британський керівник контролюватиме процес переходу від чинного оператора Camelot.

В даний час він входить до консультативної ради Allwyn, де підтримав заявку компанії на участь у Національній лотереї. Сер Кіт Міллс, голова заявки Allwyn, назвав досвід роботи Кінга у британському роздрібному секторі ключовим чинником його призначення.

Lottery

Він сказав: «У Джастіна вражаючий послужний список у здійсненні перетворень у великих організаціях, включаючи його роботу в Sainsbury’s, де він пожвавив гігантський супермаркет.

Його знання британського сектора роздрібної торгівлі та живий інтерес до відродження британської вулиці матимуть особливе значення для роздрібної мережі Національної лотереї”.

«Завдяки своїй ролі в Консультативній раді Allwyn Джастін відіграв ключову роль у процесі розгляду нашої заявки; його призначення на посаду голови, якщо ми будемо обрані, є природною еволюцією, яка грає на його сильних сторонах і ще більше зміцнює наші повноваження».

Allwyn

Кінг також був радий приєднатися до Allwyn, додавши: «Allwyn має вражаючий послужний список, що дозволяє зробити лотереї краще, і у нас є команда фахівців світового класу, що спирається на велику мережу європейських фахівців Allwyn по лотереях.«Для нас буде великою честю очолити Allwyn як оператор Національної лотереї і зіграти свою роль у тому, щоб направити цей цінний інститут у нову еру».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here