10 автомобільних лайфхаків, які повинен знати кожен водій

1
944

З тих пір як автомобілі з’явилися на дорогах, замінивши коней, запряжених у вози, автовласники усього світу придумали сотні воістину геніальних способів поліпшити своє життя і полегшити процес спілкування з машиною. Життя кожного автомобіліста сповнене дрібних незручностей, пов’язаних з експлуатацією його залізного коня.

Ми зібрали десять кращих лайфхаків для автомобілістів, які допоможуть не тільки новачкам, але і водіям зі стажем. Чи хочете ви заощадити на витраті бензину або виправити самостійно вм’ятину — кожен з наведених нами рад зроблять вашу наступну поїздку на автомобілі набагато приємніше або збільшить термін експлуатації вашого транспортного засобу.

Приберіть лід на замку за допомогою дезинфікуючого засобу

Уберите лед на замке с помощью дезинфицирующего средства Автомобильные замки зимой могут покрываться льдом. Нанесите немного безводного дезинфицирующего средства для рук на ключ. Тот же алкоголь, который содержится в нем, способен не только убивать микробов на ваших руках, но и растопить лед на замке.Автомобільні замки взимку можуть покриватися льодом. Нанесіть трохи безводного дезинфікуючого засобу для рук на ключ. Той же алкоголь, який міститься в ньому, здатний не тільки вбивати мікроби на ваших руках, але і розтопити лід на замку.

Приберіть вм’ятину сухим льодом

Уберите вмятину сухим льдом Резкая перемена температуры заставит вмятину на вашей машине выпрямиться. Возьмите кусок сухого льда и протрите место вмятины, предварительно приложив к нему кусок фольги. Не забудьте надеть прочные перчатки, чтобы лед не повредил кожу рук.Різка зміна температури змусить вм’ятину на вашій машині випрямитися. Візьміть шматок сухого льоду і протріть місце вм’ятини, попередньо приклавши до нього шматок фольги. Не забудьте надіти міцні рукавички, щоб лід не пошкодив шкіру рук.

Очистіть двигун мильним розчином

Ідеально чистий двигун буде служити довше. Перш ніж братися за прибирання, накрийте акумулятори, повітрозабірник і дистриб’ютор пластиковими пакетами. Розведіть у воді трохи миючого засобу і вимийте двигун м’якою ганчіркою. Не забудьте прибрати всі пакети, коли закінчите миття.

Зафарбуйте подряпини лаком для нігтів

Звичайно, краще використовувати спеціальну фарбу, призначену спеціально для таких цілей. Але на крайній випадок, не забувайте, що дрібні подряпини можна прибрати і звичайним лаком для нігтів. Тільки переконайтеся спочатку, що підібрали потрібний колір.

Використовуйте ароматичні свічки замість освіжувача повітря

Используйте ароматические свечи вместо освежителя воздуха Поставьте ароматические свечи в незанятый подстаканник в жаркий день. Свечка будет понемногу таять и распространять приятный аромат. Поставьте свечу сначала в стеклянную банку, чтобы растаявший воск не оставил следов в машине.Поставте ароматичні свічки в незайнятий підсклянник в жаркий день. Свічка буде потроху танути і поширювати приємний аромат. Поставте свічку спочатку в скляну банку, щоб віск, який розтанув не залишив слідів в машині.Чистіть протитуманні фари зубною пастою

Згодом фари запотівають і покриваються брудом. Але засіб, що підтримує чистоту ваших зубів, допоможе зробити фари чистими знову. Нанесіть зубну пасту товстим шаром на скло фар, промийте водою і відполіруйте сухою ганчіркою. Ви здивуєтеся, коли побачите різницю.

Очистіть лобове скло за допомогою бритвеного леза

Мертві жуки, пилок і всяка липка погань може так забруднити скло, що ви не побачите летить на вас самоскид, поки він не опиниться в двох метрах від вас. Там де з проблемою не впорається склоочисник, на допомогу прийде лезо бритви. Будьте вкрай обережні і не поріжте себе. А то ще й свою кров відмивати потім доведеться.

Приберіть безлад, щоб зменшити витрату палива

Деякі з нас буквально живуть в своїй машині. Але мало хто знає, чим більше непотребу ви зберігаєте в автомобілі, тим більше палива він витрачає при їзді. Кожні додаткові 45 кг ваги збільшують витрату палива на 2%. Здавалося б, небагато, але коли наступного разу будете заправляти свій автомобіль, задумайтеся про те, скільки б ви могли заощадити зараз і в майбутньому.

Тримайте в машині котячий наповнювач

Якщо ви коли-небудь застрягнете в машині на вкритій льодом дорозі, ви ще спасибі скажете за цю пораду. Розсипте наповнювач навколо ведучих коліс, виготовлений з бентонітової глини або кремнезему, він дасть необхідну опору для шин. Тим, хто їздить на задньопривідних автомобілях, великий мішок котячого наповнювача в багажнику забезпечить краще зчеплення на слизькій дорозі

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here